Poznaj wszystkich bohaterów Serial Cleaners

Serial Cleaners
Serial Cleaners

W trakcie eventu Awesome Indies Showcase organizowanego przez IGN, opublikowano nowy trailer przedstawiający wszystkie grywalne postaci z gry Serial Cleaners. Chwilę wcześniej, każda z postaci: Bob, Vip3r, Psycho i Lati, otrzymała swój własny teaser.

Serial Cleaners, druga część hitowego Serial Cleaner. Gra będzie jednoosobową skradanką akcji z kryminalną intrygą, w której gracz ma do wyboru czworo ekscentrycznych sprzątaczy miejsc zbrodni. Akcja sequelu dzieje się około 20 lat później, w Nowym Jorku lat 90-tych. Gracze mogą oczekiwać solidnej dawki nostalgii, którą przywoła wszechobecny styl graficzny Jean-Michel Basquiata, muzyka z dekady komponowana przez Josha Eustis z Telefon Tel Aviv oraz pokręconą fabułę.

Gra Serial Cleaners będzie dostępna na platformy Steam, GOG, Epic Games Store oraz konsole w przyszłym roku.

Bob C. Leaner 

To jedyna postać, która pojawiła się w prequelu Serial Cleaners, czyli Serial Cleaner

To stateczny senior w drużynie, który wspiera swoich podopiecznych mentorując ich. Jego charakter znajduje odzwierciedlenie w rozgrywce: ma do swojej pracy podejście spokojne i metodyczne, wykorzystuje środowisko do ukrycia ciał oraz zmieszanie policjantów, ale kiedy przyjdzie co do czego, Bob szybko prześlizgnie się po śladach krwi. 

Jego osobowość pasuje również do muzyki, której słucha: jest fanem jazzu z lat 70′, soulu, funku i R&B. Jego ulubieni artyści to Idris Muhammad, Bill Withers i Don Cherry.

Erin Reed 

Jest najmłodsza w zespole. Pomimo dość stabilnej sytuacji w okresie dorastania, życie Vip3r niemal od początku było pełne rozterek z solidną domieszką stanów lękowych. Konflikty rodzinne, surfowanie w odmętach sieci i intensywna próba odkrycia siebie (przy użyciu nawet drastycznych środków) skończyły się osobistą tragedią, która ostatecznie doprowadziła Erin do podjęcia pracy sprzątacza. 

Nadrabiając niedociągnięcia sprawnościowe intelektem i znajomością technologii, Vip3r jest w stanie hackować komputery i powodować zwarcia systemowe, by zdobyć przewagę nad policjantami. 

Słucha The Prodigy, Goldie i tego jednego utworu z Blade.

Haldor „Psycho” Boen 

Jego ksywa oddaje wszystko. Jego życie zawsze było pełne krwi i przemocy. Przez lata był to jedyny język, jakim się posługiwał. Po doświadczeniach z mafią z Fargo, miarka się przebrała i ostatecznie dołączył do zespołu Boba. Sprzątanie miejsc zbrodni daje mu poczucie swoistego ukojenia. 

Psycho jest zakapiorem pozbawionym subtelności. Nie schowa się wprawdzie tak zwinnie jak Bob, za to może chwilowo wyeliminować przeciwników i następnie ich przenosić. Oprócz odkurzacza, Hal ma zawsze przy sobie swoją starą, zardzewiałą piłę łańcuchową. Krojenie ciał na kawałki i rozrzucanie szczątków dookoła? To muzyka dla jego uszu. 

Do jego ulubionych zespołów należą: Ministry, Nine Inch Nails i Skinny Puppy.

Latisha Thomas 

Jest odludkiem dbającym, czasem wręcz do przesady i wbrew zdrowemu rozsądkowi, o swoich bliskich. Ułożona i opanowana, nawet w obliczu zdrady, której doświadczyła ze strony swoich przyjaciół. Jej hart ducha został dostrzeżony przez Boba, który szybko przygarnął ją pod swoje skrzydła. 

W przeciwieństwie do Boba, woli uciec niż się schować. Lati świetnie i sprawnie wykorzystuje elementy swojego otoczenia, po których skacze, wspina się, a także przesuwa przeszkody. 

Lubi sprzątać słuchając A Tribe Called Quest, De la Soul oraz Souls of Mischief.