Porówanie grafiki i płynności animacji w Final Fantasy Type 0

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Final Fantasy Type 0 HD zadebiutowało na konsolach obecnej generacji pod koniec zeszłego tygodnia. Jeśli jesteście ciekawi jak prezentuje się oprawa graficzna  w odswieżonej produkcji studia Square-Enix, wzgledem pierwowzoru dostępnego tylko na przenośnej konsoli PlayStation Portable, to mamy dla was doskonały materiał.

Pod względem graficznym odświeżona edycja Final Fantasy Type 0 HD prezentuje się o niebo lepiej od oryginału, ale przecież inaczej być nie mogło. Jednak pomimo olbrzymiego przeskoku, to nadal nie jest oprawa godna ósmej generacji.  Płynność animacji na poziomie 30 klatek również nie powinna zrobić na nikim wrażenia. Trudno mi zrozumiec dlaczego  Final Fantasy Type 0 HD nie ukazało się chociażby 2 lata temu na konsolach siódmej generacji i PlayStation Vita, wówczas sukces tej produkcji, byłby o wiele bardziej realny. 

 

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów