Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Polskie The End of The Sun ufundowane na kickstarterze!

The End Of The Sun
The End Of The Sun

Ekipa pracująca nad The End of The Sun postanowiła podzielić się osiągniętym dziś sukcesem. Dziewięć dni przed końcem zbiórki udało im się zebrać minimalną kwotę, potrzebną do ukończenia produkcji. Oczywiście akcja ciągle trwa, a zebrana nadwyżka pozwoli zrealizować kolejne cele, takie jak: dodatkowe historie, więcej zagadek czy wersja na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli chcecie się dołożyć do zrzutki, to możecie zrobić to tutaj. Przez kolejne cztery dni będzie obowiązywać zniżka. Wsparciem projektu kwotą 14$ (wcześniej 16$) zagwarantujecie sobie wersję cyfrową gry po premierze. Zachęcam też do zapoznania się z wideo przybliżającym rozgrywkę.

The End of The Sun – gameplay

The End of The Sun to propozycja od  zaledwie trzyosobowego rodzimego studia o takiej samej nazwie. Będzie to pierwszoosobowa gra eksploracyjno-przygodowa z historią osadzoną w mitologii słowiańskiej. Nie zabraknie w niej typowych dla tej kultury wierzeń, obrzędów i legend. Oczywiście, gra będzie posiadała elementy nadnaturalne, a granica pomiędzy rzeczywistością a mitami będzie tu naprawdę cienka. Fabuła rozegra się na przestrzeni czterech pór roku oraz czterech największych słowiańskich świąt. Poniżej zapoznać możecie się z przygotowanym przez twórców opisem oraz najważniejszymi cechami produkcji.

The End Of The Sun Screen

The End Of The Sun Screen

Jako Żerca obdarzony zdolnością podróżowania w czasie, oraz wiedzą o Navi, czyli przestrzeni gdzie kształtują się ludzkie losy, przybywasz do tajemniczej wioski w celu odnalezienia osobliwego zbiega. W wiosce jednak nie zastajesz nikogo, a bynajmniej nie tak jakbyś tego chciał. Widzisz dookoła jedynie dogasające ogniska.

Historia inspirowana słowiańską mitologią i legendami. Ukazująca zdarzenia dziejące się podczas czterech największych słowiańskich świąt, w czasie czterech pór roku, znacznie oddalonych od siebie w czasie. Pokazująca zarówno tajemnicze zdarzenia jak i kulturę oraz zwyczaje ludzi w nietypowy sposób. Gra czerpie zarówno z gier przygodowych jak i gier eksploracyjnych z nietypowymi zagadkami do rozwiązania, jednak to fabuła stoi tutaj na pierwszym miejscu.

GŁÓWNE CECHY GRY:

  • Podróże w czasie – poznaj historię tych samych bohaterów w różnym wieku ich życia
  • Zeskanowane za pomocą fotogrametrii Muzea etnograficzne – Zeskanowaliśmy również elementy otoczenia naturalnego tak by uzyskać jak najbardziej środkowo europejski, słowiański klimat.
  • Nieliniowa angażująca historia
  • Dynamiczny świat, warunki atmosferyczne, oświetlenie
  • Słowiański Świat i kultura oraz codzienne zajęcia
  • Eksploracja otwartego świata

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement