Polski dubbing w grze Battlefield 1

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

EA Polska  poinformowało o zaangażowaniu do polskiej wersji językowej Battlefield 1 doświadczonych aktorów filmowych i dubbingowych. W pełnej przygód kampanii fabularnej, która przeniesie graczy na fronty I wojny światowej, swoich głosów użyczą między innymi:

  • Paweł Małaszyński – Generał Tilkici
  • Aleksandra Szwed – Zara
  • Mirosław Zbrojewicz – Luca
  • Jarosław Boberek – Porucznik Whitehall

Paweł Małaszyński, wcześniej wcielający się w agenta 47,  był bardzo zaangażowany w nowy projket:

Praca nad dubbingiem do Battlefield 1 była sporym wyzwaniem aktorskim. Miałem za zadanie nie tylko wcielić się w postać, która żyła sto lat temu, w zupełnie innych czasach i innej kulturze, ale też taką, która jest targana silnymi emocjami, walczy o życie swoje i innych. Trzeba było głosem oddać całe spektrum niuansów – niechęć, nienawiść, charyzmę w dowodzeniu innymi, próby zachowania spokoju w obliczu zagrożenia.

Na szczęście twórcy gry przygotowali dla aktorów bardzo szczegółowe wskazówki jak poszczególne sceny i wypowiedzi będą wyglądały w finalnym produkcie. Dzięki temu, oraz współpracy z reżyserem dźwięku, mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z końcowego efektu prac i liczę na to, że odpalając 21 października grę Battlefield 1 polscy gracze też będą pod pozytywnym wrażeniem.

Ponadto w trybie wieloosobowym usłyszymy znanych twórców internetowych: Rocka, Roja i Izaka.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów