Polska piosenka w najnowszej odsłonie Just Dance 2017

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Just Dance to bardzo popularna seria gier tanecznych. Niedawno poznaliśmy wszystkie kawałki dostępne na płycie najnowszej odsłony Just Dance 2017. Poza 40 utworami w standardzie na graczy czekają nowe tryby gry, rozbudowane interaktywne wyzwania oraz rzecz jasna: doskonała kolekcja ponad 200 utworów w usłudze Just Dance Unlimited.

Po raz pierwszy w historii serii będzie można zatańczyć polski kawałek. Nasza rodzima muzyka w świecie Just Dance będzie promowana przez zespól diso-polo Weekend – Ona tańczy dla mnie.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Tekken 7 – Negan z The Walking Dead i Julia trafią do gry jeszcze w tym miesiącu https://t.co/1ev08Of69D https://t.co/grNomDuPVz
Final Fantasy XV – Episode Ardyn z dokładną datą premiery, prolog w w formie anime już dostępny… https://t.co/eiHCtboPQg

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch