Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

SWITCH

Pokemon Sword/Shield na finałowym zwiastunie

Pokemon Sword I Shield
Pokemon Sword I Shield

Premiera Pokemon Sword/Shield zbliża się wielkimi krokami. Z okazji zbliżającego się debiutu najnowszych odsłon serii, w sieci pojawił się finałowy zwiastun produkcji.

Materiał zawiera fragmenty rozgrywki. Możemy więc kolejny raz sprawdzić, jak tytuł prezentuje się w akcji. Nie zabrakło również miejsca na prezentacje nowych stworków.

Tegoroczna część cyklu zabierze graczy do regionu Galagar, w którym, dzięki współpracy ludzi oraz Pokemonów, kwitnie przemysł.

Warto wspomnieć, że na początku miesiąca twórcy opublikowali nie tylko zwiastun swojej produkcji, ale także reklamę telewizyjną.

Pokemon Sword/Shield zadebiutują na rynku już 15 listopada, czyli w najbliższy piątek. Najnowsze odsłony serii będą dostępne wyłącznie na konsoli Nintendo Switch.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement