Pokemon: Let’s Go, Pikachu! & Eevee! – najnowszy zwiastun produkcji przedstawia Legendarne Pokemony

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Pokemon: Let’s Go, Pikachu! & Eevee! zbliża się wielkimi krokami. Premiera gry coraz bliżej, więc nowych materiałów w ostatnich tygodniach zdecydowanie nie brakuje. Dzisiaj dostaliśmy zupełnie nowy zwiastun produkcji, który z pewnością rozgrzeje serca fanów serii.

W nowym trailerze możemy zobaczyć trzy Legendarne Pokemony z regionu Kanto. Mowa oczywiście o legendarnym trio ptaków – Articuno, Moltres i Zapdos. Na końcu zwiastuna dowiadujemy się, że w grze pojawi się również mityczny Mew, którego będziemy mogli nauczyć praktycznie każdego ruchu w grze. Czy mogłaby pojawić się dzisiaj lepsza informacja dla fanów Pokemonów?

To jednak nie wszystko. Oglądając zwiastun dowiemy się również, jak połączyć nasz telefon z konsolą, aby przesłać nasze Pokemony z gry Pokemon GO do Pokemon: Let’s Go, Pikachu! & Eevee! na Nintendo Switch. Jest to świetna nagroda dla stałych graczy kieszonkowych stworków na smartfony. W Pokemonach na najnowszą konsolę z rodziny Nintendo pojawi się system cukierków oraz nowe minigry, które dadzą naszym Pokemonom różne bonusy do statystyk.

Jakiś czas temu w sieci pojawiło się porównanie graficzne nadchodzącej odsłony Pokemonów z klasycznym już Pokemon Yellow. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zajrzycie pod ten link.

Pokemon: Let’s Go, Pikachu! & Eevee! zadebiutują już 16 listopada, wyłącznie na konsolę Nintendo Switch.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów