Pokemon GO – ujawniono atrakcje związane z Halloween

| @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Pokemon Go Halloween 2018
Pokemon Go Halloween 2018

Firma Niantic zaspokoiła ciekawość graczy Pokemon GO. Do sieci trafiły bowiem oficjalne informacje, które dotyczą atrakcji związanych z Halloween. Na aktywnych trenerów Pokemonów czeka naprawdę wiele aktywności i „stworków” do złapania.

W okresie trwania wydarzenia związanego z tegorocznym Halloween, pojawi się więcej Pokemonów typu duchowego oraz ciemnego. Gracze mogą je zauważyć na mapach już od wczoraj, bowiem to właśnie 23 października o 13 ruszyło Halloweenowe szaleństwo.

Ponadto wszyscy trenerzy, którzy do 1 października złapią Pokemona, będą mogli liczyć na podwojoną ilość Cukierków (Candy) za każdego z nich! Nie zabraknie również specjalnych zadań u profesora Willowa, który potrzebuje pomocy gracza. Możemy więc liczyć na nowe zadania w zakresie badań i nowe terenowe aktywności.

Nie zabraknie również czegoś dla trenerów, którzy polują na legendarne Pokemony. Jeden z nich, Renegade, pojawi się w bitwach Raid. Będzie czekał na śmiałków do 20 listopada. W sklepie nie brakuje również czapek, plecaków i innych elementów naszego awatara, które związane są z Halloween.

Źródło: https://nintendoeverything.com/pokemon-go-halloween-2018-event-details-confirmed/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów