Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

PlayStation VR z nowymi zestawami

Ps Vr Zestawy
Ps Vr Zestawy

PlayStation VR nie jest dla Sony jedynie ciekawostką, co potwierdza wydanie nowych zestawów z grami. Zainteresowani zakupem będą mieli z czego wybierać, bo japoński koncern zdecydował się na dwa tematyczne zestawy.

Każdy z pakietów zawiera dwie gry, a nie jedną jak to było do tej pory. Sony zdecydowało się wprowadzić zestaw z Creed: Rise to Glory i Superhot VR oraz z Moss i Astrobot Rescue Mission.

30521876298 71c93ca8c6 H

Interesujecie się boksem, ale nie zamierzacie spędzić ani chwili na treningach? W takiej sytuacji warto zainteresować się pierwszym zestawem. Właśnie on zawiera grę bokserską, a technologia Phantom Melee sprawi, że awatar gracza realistycznie oddaje przyjmowane na siebie ciosy.

Superhot VR zostało całkowicie przeprojektowane, aby działało jak najlepiej w połączeniu z goglami VR. Zestaw z Creed: Rise to Glory i Superhot VR będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie od 25 września bieżącego roku. Cena zestawu wynosi 350 dolarów lub 449 dolarów kanadyjskich.

Zawartość zestawu:

  • gogle VR
  • kamera
  • dysk z demami (wersja 2.0)
  • dwa kontrolery PlayStation Move
  • kody do pobrania Creed Rise to Glory i Superhot VR z PlayStation Store

Być może macie dzieci i chcielibyście wprowadzić je w świat wirtualnej rozgrywki? Właśnie dlatego warto zainteresować się drugim z wprowadzonych zestawów, ponieważ  jest skierowany dla młodszych graczy. Wszystko za sprawą gier, które są w nim dostępne. Moss i Astrobot z pewnością spodobają się waszym pociechom.

43672610604 192f87e3d8 H

Zawartość zestawu:

  • gogle VR
  • kamera
  • gry w formie cyfrowej
  • dysk z demami (wersja 2.0)

Cena zestawu jest zdecydowanie niższa i wynosi 299,99 dolarów (USA) . Zapewne ma to związek z brakiem dwóch kontrolerów PS Move, które są nieodłącznym elementem pierwszego zestawu.

W tej chwili Sony wydało prawie 340 gier dedykowanych goglom, ale na tym nie zakończy wsparcia. W niedalekiej przyszłości pojawi się Blood&Truth, Decarine, Ghost Giant, Star Child i wiele, wiele innych.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

Advertisement