PlayStation Store pozwoli zmienić region sklepu w Europie

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Playstation Store
Playstation Store

PlayStation Store regularnie przechodzi mniejsze lub większe zmiany. Niedawno zmieniono wyszukiwarkę, a teraz Sony pokusiło się o dodanie możliwości zmiany regionu, ale zmiana dotyczy wyłącznie europejskiego sklepu.

Funkcję umieszczono niemal na samym dole, bocznego menu PlayStation Store. Nowa funkcja działa poprawnie, wystarczy zmienić region, a język zmieni się automatycznie. Przynajmniej tak było w przypadku przejścia z Polski na Wielką Brytanię.

Playstation Storw Wybór Regionu

Po zmianie regionu ceny automatycznie ulegną zmianie, więc ze złotówek przejdziemy na funty. Sama zawartość się nie zmieni, ponieważ w Europie obowiązują te same wyprzedaże, więc ciężko mówić o jakiejkolwiek korzyściach finansowych płynących ze zmiany regionu. Powrót Do Pl Store

Co ciekawe nie jest jeszcze możliwe dokonanie zakupu po zmianie regionu w PlayStation Store. Ponadto po powrocie do sklepu (po zagraniu w grę) pojawi się komunikat, który umożliwia nam szybki powrót do macierzystego regionu PS Store.

Sony jeszcze nie wyjaśniło pełnego działania funkcji.

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2018/12/ps_store_now_allows_you_to_change_region_in_europe

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów