PlayStation Store z nową reklamą – występuje aktor z Gry o Tron

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Playstation Store
Playstation Store

Kinematograficzne reklamy gier wideo są produkowane głównie przez deweloperów. Dla przykładu można wspomnieć ostatnie materiały stworzone na potrzeby promocyjne Destiny 2 czy świetny filmowy zwiastun Strafe. Tym razem swoich sił na tym polu spróbowało Sony, które przygotowało specjalną reklamę promująca cyfrowy sklep PlayStation Store.

W poniższej reklamie zobaczycie właściciela sklepu, który sprzedaje artefakty z najróżniejszych wszechświatów. W jego rolę wcielił się Frances Magee, który grał m.in. w serialu Gra o tron postać Yorena. W filmie zobaczycie zajawki z Call of Duty: WWII, God of War i Star Wars Battlefront 2.

Poniżej natomiast możecie obejrzeć świetną reklamę promującą PlayStation 3. Film powstał w 2011 roku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Marvel’s Spider-Man i Shadow of the Tomb Raider wciąż na szczycie listy sprzedaży - https://t.co/6bQmDMe1ZN https://t.co/HCVJpcGn2z
Premiery gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 24-30 września - https://t.co/rNUXGnyUXk https://t.co/EOLMt2IP0w

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch