PlayStation Now pozwala na pobieranie gier bezpośrednio na konsolę

playstation now pc e1471970726931
Playstation Now

PlayStation Now do tej pory pozwalało wyłącznie na strumieniowanie gier i nie było mowy o ich pobieraniu na nasze konsole. Sony o dziwo wczoraj wprowadziło bardzo ważną zmianę do swojej usługi, pozwalającą pobierać gry z PlayStation 2  i PlayStation 4.

Gry pokroju God of War 3 Remastered, LEGO Batman 3: Poza Gotham, Dirt Rally czy Farming Simulator 17 mogą już trafić na dyski abonentów PS Now. Poza nimi nie zapomniano o dodaniu klasyków z konsoli PlayStation 2.

Nowa funkcja nie jest od razu dostępna dla wszystkich abonentów PlayStation Now, ale do końca miesiąca powinno się to zmienić. Część graczy musi więc uzbroić się w cierpliwość. Jeżeli w tej chwili aplikacja PS Now nie pozwala pobierać gier, sprawdźcie dostępność funkcji za kilka dni.

Zainstalowane gry będą  wspierać rozdzielczość 4K i dźwięk 5.1 pod warunkiem, że jesteście posiadaczami PlayStation 4 Pro. Poza tym, każda gra będzie wspierała mikrotransakcje i wszystkie dostępne dodatki.

Najważniejszym faktem jest to, że nie musicie mieć PlayStation Plus, aby grać przez sieć w gry dostępne w ramach subskrypcji PS Now. Dotyczy to zarówno pobranych gier, jak i tych strumieniowanych. Raz w tygodniu będziecie musieli się zalogować do usługi, żeby potwierdzić aktywność subskrypcji.

Ps Now Pobieranie Gier

W tej chwili usługa nie jest dostępna w Polsce i mogą z niej skorzystać wyłącznie użytkownicy PlayStation z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Belgii, Irlandii, Australii i Szwajcarii.


Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/09/21/new-update-lets-you-download-your-favourite-ps-now-games-onto-your-ps4/