PlayStation Now na PS3 coraz bliżej debiutu

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Usługa PlayStation Now zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych na konsoli PlayStation 3 już 12 maja. Na starcie dostępna będzie biblioteka gromadząca 100 tytułów, znacznej części z poprzedniej generacji. Jeszcze w maju oferta ma się poszerzyć o kolejne gry takie jak:  Dynasty Warriors: Strikeforce, F1 2014, Farming Simulator, Fat Princess oraz Sanctum 2. 

Trzymiesięczny abonament to koszt rzędu 45$ z kolei wykupienie usługi na miesiąc będzie kosztowało 20$. PlayStation Now można również przetestować za darmo, gdyż dostępna jest 7 dniowa wersja próbna. Usługa jeszcze w maju będzie dostępna w Stanach bez konieczności posiadania konsoli, gdyż za niedługo w sprzedaży mają się pojawić odtwarzacze Blu-Ray posiadające funkcje korzystania z usługi PlayStation Now. Mało tego najnowsze telewizory Sony mają także być wzbogacane o taką możliwość.

PlayStation Now zadebiutuje tylko w USA, ale z pewnością za kilka miesięcy zostanie wprowadzona także w Europie. Obecnie usługa testowana jest w Wielkiej Brytanii.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów