PlayStation nie odwiedzi Poznań Game Arena 2018 w pełnym rynsztunku

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 3 min.
Pga 2018 Playstation
Pga 2018 Playstation

Sony nie zawsze miało po drodze by dotrzeć na największe polskie targi gaminowe Poznań Game Arena. Zdarzały się imprezy, gdy trudno było się doszukać nie tylko stoiska japońskiej firmy, ale nawet jej najnowszej konsoli. Dwa lata temu PlayStation zawitało promować nieco śmielej debiutujące wówczas gogle PlayStation VR, a tym roku, gdy w kalendarzu imprez nie ma już Warsaw Games Week, zdaje się, że w końcu Sony potraktuje poznańskie targi z większym zaangażowaniem.

Sony na PGA 2018 przygotuje oficjalne stoisko PlayStation VR, a konsole PlayStation 4 PRO będą dostępne na dedykowanych strefach partnerów. Na graczy czekać będzie również strefa wspierana przez PlayStation Plus, na której będzie można sprawdzić tryb multiplayer Call of Duty: Black Ops 4, czyli najnowszej odsłony kultowej serii, która swoją światową premierę będzie miała właśnie pierwszego dnia imprezy.

W strefie VR gracze będą mogli sprawdzić najświeższe tytuły na tę platformę, w tym niektóre jeszcze przed ich rynkową premierą. Poniżej prezentujemy listę tytułów do przetestowania:

  • Firewall: Zero Hour – taktyczna strzelanka drużynowa nastawiona na współpracę między poszczególnymi graczami. Celem zespołu atakującego jest przejęcie cennych danych, podczas gdy do czterech obrońców ma za zadanie powstrzymać napastników.
  • ASTROBOT Rescue Mission – gracze będą mogli przejąć kontrolę nad znanym m.in. z PlayRoom VR Astro w niezwykłej przygodzie, polegającej na wybawieniu z opresji jego wiernej załogi. W misjach pełnych śmiercionośnych pułapek, wrogów i bossów, los załogi Astro znajdzie się w rękach wszystkich chętnych pomóc odważnemu robotowi.
  • Blood & Truth – załóż gogle PlayStation VR i przygotuj się na brutalne starcie w mrocznym, efektownym półświatku brytyjskiej stolicy. Jako żołnierz elitarnych sił specjalnych, Ryan Marks, wyruszasz w desperacką misję, aby ocalić rodzinę z rąk bezwzględnego władcy przestępczego podziemia. Gra zrealizowana z filmowym rozmachem.
  • Tetris Effect – tytuł twórców kultowego Lumines. Podczas rozgrywki doświadczyć można nie tylko logicznego wyzwania, ale również niesamowitej ferii barw komponujących się z sugestywną, elektroniczną muzyką.

Niestety z komunikatu Sony wynika, że po raz kolejny odwiedzających poznańskie targi ominą największe tytuły ekskluzywne na PlayStation 4, jak chociażby świętujące w ostatnich tygodniach sukcesy, growe przygody Spider-Mana, czy nowe God of War. Nie wspominając już nawet o wersjach demo oczekiwanych produkcji. Choć znając zaangażowanie polskich cosplayerów, bohaterów z gier Sony na pewno nie zabraknie.

Poznań Game Arena 2018 odbędzie się w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach od 12 do 14 października 2018 roku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów