Pierwszy zwiastun prezentujący gameplay NBA 2K19. Demo dostępne od 31 sierpnia

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Nba 2k19
Nba 2k19

Firmy Visual Concepts oraz 2K Games opublikowały nowy zwiastun NBA 2K19. Na materiale po raz pierwszy zaprezentowano fragmenty rozgrywki z najnowszej odsłony najlepszej na rynku koszykarskiej serii. Fani marki jednak nie mają co liczyć na graficzną rewolucję. Ta już została dokonana na początku obecnej generacji i w tej kwestii kolejne odsłony niewiele się od siebie różnią. Twórcy jednak z pewnością dostarczą wielu nowych animacji, szczególnie tych charakterystycznych dla poszczególnych gwiazd.

NBA 2K19 zadebiutuje 7 września, ale tylko w bogatej edycji z okazji 20-lecia serii. Wersja standardowa będzie dostępna w sklepach od 11 września. Z kolei od 31 sierpnia dla posiadaczy konsol PlayStation 4 i Xbox One zostanie udostępniona darmowa wersja demonstracyjna zatytułowane tradycyjnie The Prelude.

Zwiastun NBA 2K19

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Apex Legends – premiera i szczegóły pierwszego sezonu https://t.co/SCGHohQzBA https://t.co/ag2UiH86Gr
Zobacz premierowy zwiastun strzelanki Generation Zero https://t.co/vXY6NCECWG https://t.co/xWWoey8pzw

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch