Pierwszy zwiastun Plagi Breslau Patryka Vegi

Radosław Krajewski | @Kr4ju | | Przeczytasz w 1 minutę
Plagi Breslau

Plagi Breslau to jeden z licznych projektów, nad którymi sprawuje pieczę Patryk Vega. Przed chwilą na fanpage’u serwisu streamingowego Showmax, pojawił się pierwszy zwiastun produkcji, do tego w wersji reżyserskiej, więc pozbawiony jakiejkolwiek cenzury. Zwiastun przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych.

Akcja filmu rozgrywa się we Wrocławiu, gdzie codziennie, równo o godzinie 18:00, nieznany sprawca dokonuje makabrycznych morderstw. Na tropie przestępcy jest Helena Ruś (Małgorzata Kożuchowska), podejrzewająca, że za wszystkim stoi tylko jedna osoba. Gdy poważnie ranny zostaje jej partner Bronson (Tomasz Oświeciński), kobieta postanawia odnaleźć mordercę. Wraz z Iwoną Bogacką (Daria Widawską), profilerką CBŚP, rozpoczyna śledztwo, które zaprowadzi obie kobiety aż do XVIII-wiecznej historii miasta. Muszą się jednak śpieszyć, bo każdy dzień oznacza kolejną ofiarę na koncie mordercy.

W obsadzie są Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Ewa Kasprzyk, Tomasz  Oświeciński, Katarzyna Bujakiewicz, Wojciech Kalinowski, Jacek Beler, Andrzej Grabowski oraz Karol Bedorf.

Premiera filmu odbędzie się w grudniu, ale już wiemy, że produkcja nie trafi do kin i będzie można obejrzeć ją wyłącznie na platformie streamingowej Showmaxu.

Zwiastun Plagi Breslau

Źródło: Showmax

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów