Pierwsze szczegóły na temat fabularnych dodatków do Metro Exodus

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Metro Exodus

Metro Exodus zadebiutowało w połowie lutego i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony recenzentów i gracz. Twórcy od początku zapowiadali, że gra otrzyma po premierze dwa rozszerzenia, ale do tej pory nic o nich nie wiedzieliśmy.

4A Games w końcu zdecydowało uchylić rąbka tajemnicy na temat rozszerzeń. Pierwszy dodatek zatytułowany The Two Colonels, zadebiutuje tego lata. Wcielmy się pułkownika Khlebnikova, który w ostatni dzień roku stara się dotrzeć do swojego syna Kirill. Rozgrywka będzie miała liniowy charakter, a jedną z nowych broni będzie miotacz ognia.

Drugi dodatek zatytułowany Sam’s Story ma być dostępny na początku przyszłego roku. Tym razem bohaterem będzie amerykański żołnierz, który podczas ataku bomowego przybywa w Moskwie na terenie amerykańskiej ambasady.  Rozgrywka ma mieć otwarty charakter, tak więc zaznamy trochę swobody znanej z najnowszej odsłony serii.

Naszą recenzję Metro Exodus możecie przeczytać tutaj.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów