Pierwsze fragmenty z gry Attack on Titan na TGS 2015

Dawid Zaleski | @Dawidci | | Przeczytasz w 1 minutę

Na Tokyo Game Show 2015 został przedstawiony przez Koei Tecmo pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywką z Attack on Titan.

Attack on Titan od Omega Force rozgrywa się podczas wydarzeń jakie toczą się w wydanym w 2013 roku anime pod tym samym tytułem. Poza tym samym miejscem i czasem akcji, anime i grę łączą również aktorzy, którzy podkładają głosy pod poszczególne postaci.

Three-Dimensional Maneuver Gear, urządzenie, które służy do walki z Tytanami, pozwala w dowolny sposób poruszać się wokół przeciwników i pozbywać ich morderczych kończyn. Jednak najważniejsze, że dzięki niemu można dostać w okolice karku tych gigantów i dzięki paru cięciom mieć jeden problem z głowy.

Attack on Titan ukaże się na PlayStation 3, PlayStation 4, jak i Vicie zimą tego roku w Japonii, zaś do Europy i Ameryki Północnej przybędzie już w 2016 roku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów