Pierwsze Diablo dostępne na GOG.COM

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Diablo
Diablo

GOG.COM ma nie lada gratkę dla miłośników klasycznych tytułów. Pierwsze Diablo powraca dzięki współpracy Blizzard Entertainment i polskiej platformy cyfrowej dystrybucji gier. Produkcja jest już dostępna w oryginalnej wersji ze wsparciem serwisu sieciowego Battle.net (rozdzielczość 640×480 i płynność na poziomie 20 klatek na sekundę) oraz w wersji zaktualizowanej, zgodnej z Windows 10. Cena gry wynosi 34,99 zł.

Warto dodać, że na tym współpraca legendarnego producenta z GOG.COM się nie zakończy. W przygotowaniu są już wydania innych legendarnych produkcji jak WarCraft: Orcs & Humans oraz WarCraft II.

Gra Diablo zadebiutowała pierwotnie w 1996 roku na PC, a dwa klata później pojawiła się w wersji na pierwsze PlayStation. Dla wielu graczy jest to protoplasta gatunku hack’n’slash.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów