Pierwsza zapowiedź nowej części Nocy oczyszczenia

Radosław Krajewski | @Kr4ju | | Przeczytasz w 2 min.
Nococzyszczenia2

Właśnie ruszyła kampania marketingowa nowej części „Nowy oczyszczenia”. Czwarty film z serii zatytułowany „The First Purge” będzie prequelem trylogii i ukaże wydarzenia rozgrywające się podczas pierwszej nocy oczyszczenia. O produkcji póki co wiadomo niewiele, a krótki teaser nic więcej nie zdradza na temat filmu.

„Noc oczyszczenia” to popularna seria horrorów, opowiadająca o wyjątkowej nocy na terenie całych Stanów Zjednoczonych, w których każde przestępstwo, włącznie z morderstwem jest dozwolone przez kolejne 12 godzin. Jest to więc okazja nie tylko do wzbogacenie się czy hedonistycznej zabawy, ale również do krwawej zemsty.

Trzy części serii zarobiły łącznie ponad 300 mln dolarów na całym świecie. Każda kolejna część zarabiała coraz więcej, dlatego decyzja o stworzeniu kolejnego filmu z serii nie może dziwić.

„The First Purge” nie wyreżyseruje James DeMonaco, twórca serii, który stanął za kamerą oraz napisał scenariusze do poprzednich części, ale Gerard McMurray, który ma na koncie debiutanckie „Burning Sands” dla Netflixa. DeMonaco napisze scenariusz do filmu. W obsadzie filmu znaleźli się Lan Noel, Marisa Tomei, Lex Scott Davis, Joivan Wade i Luna Lauren Velez.

Film zadebiutuje w amerykańskich kinach już 4 lipca. Polska premiera nie jest jeszcze znana.

Zwiastun The First Purge

Plakat The First Purge

Nococzyszczenia1

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów