Phantom Dust dostępne od dziś za darmo na Xbox One oraz komputery PC

Darmowy odświeżony klasyk.

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 min.

Microsoft przygotował miłą niespodziankę dla posiadaczy Xbox One oraz komputerów z systemem operacyjnym Windows 10. Za darmo udostępniono odświeżoną wersję gry Phantom Dust. Produkcje znajdziecie w sklepie klikając tutaj. Wydana 10 lat temu gra zebrała bardzo dobre oceny i jej średnia w serwisie Metacritic wynosi 81%.

Phantom Dust to gra akcji, która łączy trzecioosobową walkę na arenach z kolekcjonerską grą karcianą. Fabuła toczy się w postapokaliptycznym świecie, w którym tylko wybrańcy potrafią przetrwać na powierzchni (z powodu zabójczych pyłów). Zadaniem gracza jest znalezienie sposobu na cofnięcie kataklizmu i przywrócenie życia na powierzchni Ziemi.

W udostępnionej odświeżonej wersji Phantom Dust HD poprawiono m.in. oprawę graficzną podnosząc jej rozdzielczość do 1080p. Został udoskonalony również interfejs i sterowanie.

Według twórców tytuł oferuje ponad 15 godzin rozgrywki dla pojedynczego gracza. Nie brakuje tu również gry wieloosobowej ze wsparciem Xbox Live (4 graczy jednocześnie).

Phantom Dust HD galeria