PES 2017 zostanie zaprezentowany w najbliższy weekend

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Przy okazji tegorocznego finału Ligi Mistrzów UEFA w Mediolanie rozegrany zostanie światowy finał zawodów PES League w PES 2016. Będzie to również świetna okazja by po raz pierwszy zaprezentować nową część serii – PES 2017.

Prezes Konami Digital Entertainment – Tomotada Tashiro w następujący sposób tłumaczy termin termin prezentacji pierwszych materiałów z Pro Evolution Soccer 2017:

To logiczne, że wykorzystamy finał Ligi Mistrzów – największe zawody klubowe na świecie – i kulminację kolejnego udanego sezonu ligi PES, aby pochwalić się PES 2017. Wraz z 32 najlepszymi graczami w PES możemy pokazać, jak bardzo zależy nam na wspięciu się na nowe wyżyny realizmu i rozrywki. 27 i 28 maja będą świętem tego, co najlepsze w futbolu, a premiera PES 2017 to krok milowy dla tej serii.

Ostatnia odsłona Pro Evolution Soccer pomimo umiarkowanej popularności, była bardzo grywalna i pod względem gameplay’u  miażdżyła słanego konkurenta od EA.  PES 2017 ma być jeszcze lepszym symulatorem futbolu i to nie tylko dzięki zastosowaniu nowatorskiego silnika FOX, który ma zapewnić grze niesamowitą grafikę i płynność. Nową jakość mają zapewnić systemu PES 2017 Real Touch i Precise Pass. Ten pierwszy,  w niezwykle realistyczny sposób odtwarza różne sposoby, jakimi można odebrać podanie lub je wykonać. Precise Pass z kolie wykorzystuje Real Touch, by ocenić celność danego podania. Ruch piłki w odniesieniu do pozycji zawodnika i odbiorcy podania ma wpływ na celność, co pozwala pokonać obronę wroga za pomocą celnych zagrań.

PES 2017  – screeny

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów