Persona Q2: New Cinema Labyrinth z nowym zwiastunem

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Atlus udostępnił dzisiaj nowy zwiastun Persona Q2: New Cinema Labyrinth na Nintendo 3DS, które w Japonii zadebiutuje już 29 listopada tego roku. Na materiale ponownie możemy przyjrzeć się wszystkim najważniejszym elementom produkcji, od interakcji między postaciami, po starcia i eksplorację dungeonów w stylu serii Etrian Odyssey.

Persona Q2: New Cinema Labyrinth wprowadzi nas do świata filmów, gdzie będzie na nas czekać wiele tytułowych labiryntów. Pod względem rozgrywki, tak jak w przypadku pierwszej części, będziemy mieli do czynienia z dungeon crawlerem przypominającym EO, więc będzie na nas czekać mnóstwo potyczek oraz własnoręczne tworzenie map odwiedzanych dungeonów. W najnowszym spin-offie serii znajdziemy aż 28 postaci i Dream Contest, w którym główną rolę odegra Hamuko z Persona 3: Portable.

Persona Q2: New Cinema Labyrinth – Najnowszy zwiastun:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów