Persona Q2: New Cinema Labyrinth z nową telewizyjną reklamą

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Atlus udostępnił dzisiaj nową telewizyjną reklamę Persona Q2: New Cinema Labyrinth, które już 29 listopada tego roku zadebiutuje w Japonii na konsoli Nintendo 3DS. Możemy na niej zobaczyć bohaterów z trzech odsłon serii w nowej stylistyce oraz kilka fragmentów z rozgrywki przedstawiających m.in. interakcje między postaciami.

Persona Q2: New Cinema Labyrinth wprowadzi nas do świata filmów, gdzie będzie na nas czekać wiele tytułowych labiryntów. Pod względem rozgrywki, tak jak w przypadku pierwszej części, będziemy mieli do czynienia z dungeon crawlerem utrzymanym w duchu serii Etrian Odyssey, więc będzie na nas czekać mnóstwo potyczek oraz własnoręczne tworzenie map odwiedzanych dungeonów. W najnowszym spin-offie serii znajdziemy aż 28 postaci i Dream Contest, w którym główną rolę odegra Hamuko z Persona 3: Portable.

Persona Q2: New Cinema Labyrinth – Najnowsza reklama:

Źródło: https://gematsu.com/2018/08/persona-q2-new-cinema-labyrinth-15-second-japanese-tv-spot

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów