Persona Q2: New Cinema Labyrinth w czerwcu zadebiutuje na Zachodzie

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Persona Q2

Atlus zapowiedział dzisiaj wydanie Persona Q2: New Cinema Labyrinth na Zachodzie. Dungeon crawler dedykowany konsoli Nintendo 3DS zadebiutuje w Europie 4 czerwca tego roku. Produkcja nie otrzyma niestety zlokalizowanego dubbingu, więc do wyboru otrzymamy wyłącznie japońskie głosy z angielskimi napisami.

Persona Q2 pojawi się na rynku w dwóch edycjach, Launch Edition oraz Showtime Premium Edition wycenionej na $69,99, w której skład wejdzie m.in. artbook i pluszowy Koromaru. Zwiastun produkcji wraz z dwoma wydaniami gry zobaczycie poniżej.

Persona Q2: New Cinema Labyrinth wprowadzi nas do świata filmów, gdzie będzie na nas czekać wiele tytułowych labiryntów. Pod względem rozgrywki, tak jak w przypadku pierwszej części, będziemy mieli do czynienia z dungeon crawlerem przypominającym Etrian Odyssey, więc będzie na nas czekać mnóstwo potyczek oraz własnoręczne tworzenie map odwiedzanych dungeonów. W najnowszym spin-offie serii znajdziemy aż 28 postaci i Dream Contest, w którym główną rolę odegra Hamuko z Persona 3: Portable.

Persona Q2: New Cinema Labyrinth – Zwiastun:

Persona Q2: New Cinema Labyrinth – Launch i Showtime Premium Edition:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów