Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers z nowym zwiastunem i datą premiery w Japonii

persona 5 scramble featured e1571920044409

Atlus wraz ze studiem Koei Tecmo udostępnili dzisiaj nowy zwiastun Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers, które w kwietniu tego roku zostało zapowiedziane na konsolę PlayStation 4 i Nintendo Switch. Akcja gry będzie rozgrywać się kilka miesięcy po wydarzeniach z oryginalnej Persony 5, więc zdecydowanie możemy mówić tutaj o kontynuacji. Bohaterowie podczas wakacji zostaną wplątani w tajemnicze wydarzenia, które przywrócą do ich świata m.in. zlikwidowane Pałace.

Produkcja będzie należeć do gatunku musou w stylu chociażby serii Dynasty Warriors, ale nie zabraknie też wielu urozmaiceń. Twórcy postanowili rozbudować produkcje m.in. o elementy eksploracji oraz fragmenty 2D, w stylu klasycznych platformówek. W Persona 5: Scramble będziemy mogli pokierować wszystkimi Phantom Thieves oraz przełączać się między nimi w zależności od sytuacji zaistniałej na polu bitwy.

Persona 5: Scramble The Phantom Strikers w Japonii zadebiutuje już 20 lutego przyszłego roku. Tytuł na rynku pojawi się w dwóch edycjach, standardowej oraz kolekcjonerskiej, zatytułowanej Treasure Box. W pudełku znajdziemy m.in. artbook oraz ścieżkę dźwiękową na trzech płytach CD. Atlus zapowiedział również DLC dodawane do pierwszych kopii gry, w którym znajdziemy pojedyncze utwory z różnych odsłon serii.

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers – Najnowszy zwiastun:

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers – Galeria: