Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers – Joker w akcji na nowym zwiastunie

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Atlus udostępnił dzisiaj nowy zwiastun Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers zmierzającego na konsolę PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Najnowszy materiał skupia się na dynamicznej walce głównym bohaterem gry, Jokerem. Akcja Persona 5 Scramble będzie rozgrywać się kilka miesięcy po wydarzeniach z oryginalnej Persony 5, więc zdecydowanie możemy mówić tutaj o kontynuacji.

Produkcja będzie należeć do gatunku musou w stylu chociażby serii Dynasty Warriors, ale nie zabraknie też wielu urozmaiceń. Twórcy postanowili rozbudować produkcje m.in. o elementy eksploracji oraz fragmenty 2D, w stylu klasycznych platformówek. W Persona 5: Scramble będziemy mogli pokierować wszystkimi Phantom Thieves oraz przełączać się między nimi w zależności od sytuacji zaistniałej na polu bitwy.

Persona 5: Scramble The Phantom Strikers w Japonii zadebiutuje już 20 lutego przyszłego roku.

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers – Najnowszy zwiastun:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów