Persona 3: Dancing in Moonlight i Persona 5: Dancing in Starlight z nowymi zwiastunami

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Persona

Atlus udostępnił dzisiaj nowe zwiastuny Persona 3: Dancing in Moonlight i Persona 5: Dancing in Starlight, skupiające się kolejno na drużynie Specialized Extracurricular Execution Squad z trzeciej odsłony serii oraz Phantom Thieves z piątej.

W produkcje, które pierwotnie miały zadebiutować na Zachodzie dopiero wiosną 2019 roku, zagramy na PlayStation 4 i PlayStation Vita już 4 grudnia. Zamawiając przedpremierowo Dancing in Moonlight,  dostaniecie za darmo postać Shinjiro Aragakiego. Skupiając się wyłącznie na Dancing in Starlight, w bonusie otrzymacie największego wielbiciela naleśników, detektywa Goro Akechi.

Jeśli natomiast jesteście zainteresowani dwoma spin-offami, firma postanowiła dodać obu bohaterów do zamówień przedpremierowych na limitowaną edycję zatytułowaną Persona Dancing: Endless Night Collection, w której skład wejdzie również remaster Persona 4: Dancing All Night z PlayStation Vita. Każda z postaci wprowadzi do gry po jednym dodatkowym utworze. Będą to Battle Hymn of the Soul oraz Will Power.

Persona Dancing Endless Night Collection

Persona 3: Dancing in Moonlight i Persona 5: Dancing in Starlight – Najnowsze zwiastuny:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów