Path of Exile zmierza na PlayStation 4

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Path Of Exile
Path Of Exile

Path of Exile było do tej pory dostępne wyłącznie na konsoli Xbox One i PC, ale niebawem może pojawić się również na PlayStation 4. Jest to całkiem popularna RPG rozwijana od 2013 roku w modelu free-to-play.

Jeden z urzędów dopowiedziany za przyznawanie kategorii wiekowych gier na Tajwanie zarejestrował Path of Exile na PlayStation 4.

Grind Gear Games było ostatnio zajęte przygotowywaniem gry na rynek Chiński, ale nadal działa niezależnie, pomimo przejęcia przez Tencent. Ciekawe ile czasu minie zanim studio wyda port na konsole Japończyków.

Diablo 3 w tej chwili zmierza na Nintendo Switch, więc to chyba odpowiedni moment, by również Path of Exile poszerzyło wachlarz platform. Miejmy nadzieję, że Grind Gear Games pokusi się o beta testy, które miały również miejsce przed ubiegłoroczną premierą na konsoli Microsoftu.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2018/10/20/path-of-exile-ps4-rated/#/slide/1

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów