Path of Exile z dokładną datą premiery na PlayStation 4

| @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Path Of Exile
Path Of Exile

Path of Exile zadebiutuje na konsoli PlayStation 4 już 26 marca – wynika z informacji przekazanej przez studio Grinding Gear Games.

Wraz z podstawową wersją gry, na sprzęt japońskiej firmy trafi również wydany w tym miesiącu dodatek, zatytułowany „Synthesis”.

Przypomnijmy, że premiera Path of Exile na konsoli Sony była już dwukrotnie przekładana. Pierwotnie produkcja miała trafić na PlayStation 4 w grudniu, wówczas deweloperzy zapowiedzieli, że tytuł zadebiutuje na wspomnianej platformie w lutym.

Jak się jednak okazało, twórcy potrzebowali jeszcze więcej czasu na dopracowanie wersji przeznaczonej na sprzęt japońskiej firmy i w zeszłym miesiącu poinformowali o kolejnym opóźnieniu.

Path of Exile zadebiutowało na rynku w październiku 2013 roku na komputerach osobistych. W sierpniu 2017 roku tytuł trafił również do posiadaczy konsoli Xbox One.

Zwiastun wersji na PlayStation 4

Źródło: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2458598

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów