Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Path of Exile 2 ujawnione. Jest też pierwszy fragment rozgrywki!

Path Of Exile 2
Path Of Exile 2

Twórcy gry, czyli studio Grinding Gear Games, ujawniło, że trwają prace nad Path of Exile 2. Prezentacji wspomnianej produkcji, która odbyła się na konwencie ExileCon, towarzyszył również 14-minutowy materiał wideo, zawierający fragmenty rozgrywki.

Deweloperzy nie zdecydowali się jednak na ujawnienie daty premiery. Wiemy jedynie, że pod koniec 2020 roku będziemy mogli wypróbować grę za sprawą beta testów.

Warto podkreślić, że Path of Exile 2 nie będzie odrębną produkcją. Tak naprawdę „dwójka” pojawi się na rynku w formie obszernej aktualizacji do pierwowzoru. Twórcy podkreślili, że zmian będzie na tyle dużo, że zdecydowano się na dodanie do tytułu odpowiedniego numerku.

Fabuła, która pojawi się wraz z debiutem drugiej części, będzie podzielona na 7 aktów. Przedstawione w niej wydarzenia mają miejsce 20 lat po historii opowiedzianej w pierwszej odsłonie. Ci, którzy nie zdążyli zaznajomić się z kampanią Path of Exile, nie muszą się martwić. Po premierze aktualizacji dostępna będzie opcja wyboru interesującej nas przygody.

W „dwójce” powrócą archetypy klasowe, które poznaliśmy w pierwszej części. Nowością będą natomiast nowe specjalizacje, których pojawi się 19. Posiadać będą odrębne zestawy umiejętności.

Deweloperzy zapowiedzieli również, że wprowadzą przebudowany system zdolności, który oprą na klejnotach. Przebudowane zostanie też drzewko umiejętności pasywnych. Zmiany zajdą także w mechanizmie rozwoju ekwipunku.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ponadto możemy liczyć na zmiany w oprawie wizualnej. Wraz z premierą opisywanej aktualizacji gra doczeka ulepszonego silnika oraz nowych modeli postaci i animacji.

Warto również wspomnieć, że studio Grinding Gear Games poinformowało, że Path of Exile pojawi się w przyszłości na urządzeniach mobilnych. Podobnie jak wersja na sprzęty stacjonarne, tak i mobilne wydanie będzie w pełni darmowe, pozbawione reklam, a także mikropłatności.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement