Paladins rozbija pulę!

Daniel Klos | | Przeczytasz w 1 minutę

Spór między Blizzard i Hi-Rez o rzekome skopiowanie Overwatch pod nazwą Paladins wywołało tak duże zainteresowanie tytułem, iż odkąd gra weszła na Steam w fazie darmowej otwartej bety, pobrano ją ponad milion razy!

Ponadto, twórcy informują że przez ostatnie 24 godziny założono 100 tysięcy nowych kont! Dzięki temu zapowiedziano specjalny turniej w którym pula nagród wyniesie 150 tysięcy dolarów. Starcie będzie miało miejsce na Hi-Rez Expo 2017 (5-8 stycznia). 

IGN Polska podaje, że powyższy tytuł utrzymuje się w TOP 10 najchętniej ogrywanych gier na platformie Steam.

Dywagując od sporu o plagiat. Moim zdaniem całe zamieszczanie wokół Paladins znacząco wpłynęło na zainteresowanie tym tytułem. Podobnie jak u rodzimej produkcji Hatred, o której dzisiaj nikt już nie pamięta. Cóż, każdemu należy się szansa, zobaczymy jak Hi-Rez z niej skorzysta i co gra będzie sobą reprezentowała kiedy już „opadnie kurz”. . . ale mi się zrymowało.

 

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów