Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

OGÓLNE

Pakiety internetu w Orange – poznaj je wszystkie

Orange
Orange

Użytkownicy telefonów na kartę mogą w wygodny sposób korzystać z internetu, wykupując odpowiedni pakiet internetowy Orange. Jaki pakiet internetowy będzie najlepszy dla Ciebie?

Masz telefon na kartę i chcesz swobodnie korzystać z internetu, nie ponosząc przy tym dużych kosztów? Jest na to sposób. Wykup jeden z pakietów internetowych. Orange internet na kartę oferuje aż 4 rodzaje pakietów. Pomożemy Ci wybrać taki, który odpowiada Twoim potrzebom.

Rodzaje pakietów internetowych Orange

W sieci Orange można wykupić następujące rodzaje pakietów internetu:

  • jednorazowe
  • cykliczne
  • elastyczne
  • mulitpakiety.

Poniżej krótka charakterystyka internetowych pakietów Orange na kartę.

Pakiety internetu Orange jednorazowe

Pakiety jednorazowe można aktywować wtedy, kiedy użytkownik ma potrzebę korzystania z internetu. Po uruchomieniu taki pakiet jest aktywny przez określony czas – im większy pakiet, tym jego ważność dłuższa. Dostępne są następujące pakiety jednorazowe: 200 MB (0,13 GB w UE, koszt 2 zł, ważny 24 h), 500 MB (0,33 GB w UE, koszt 5 zł, ważny 30 dni), 2 GB (0,78 GB w UE, koszt 12 zł, ważny 30 dni), 2 GB + nielimitowane SMS-y (0,97 GB w UE, koszt 15 zł, ważny 30 dni), 5 GB + nielimitowane SMS-y (1,61 GB w UE, koszt 25 zł, ważny 30 dni). Nielimitowane SMS-y można wykorzystać zarówno w kraju, jak i w roamingu.

Z pakietów tych mogą korzystać użytkownicy wszystkich taryf Orange na kartę, posiadający na koncie kwotę umożliwiającą aktywację usługi.

Orange pakiety internetowe cykliczne

Pakiety cykliczne są przeznaczone dla osób, które chcą mieć stały dostęp do sieci, ale lubią wygodę. Te pakiety odnawiają się automatycznie co 30 dni – nie trzeba zatem pamiętać o ich przedłużaniu. Oczywiście zawsze można zrezygnować z takiego przedłużenia, wysyłając SMS- a lub poprzez konto Mój Orange.

Dostępne są następujące pakiety cykliczne: 500 MB (0,33 GB w UE, koszt 5 zł, ważny 30 dni), 2 GB (0,97 GB w UE, koszt 12 zł, ważny 30 dni), 2 GB + nielimitowane SMS-y (0,97 GB w UE, koszt 15 zł, ważny 30 dni) oraz 5 GB + nielimitowane SMS-y (1,61 GB w UE, koszt 25 zł, ważny 30 dni). Nielimitowane SMS-y można wysyłać do wszystkich sieci oraz w roamingu. Z pakietów tych mogą korzystać użytkownicy wszystkich taryf Orange na kartę.

Pakiety internetowe Orange elastyczne

Pakiet internetowy elastyczny jest idealny dla tych, którzy chcą sami decydować, jak długo będą korzystać z nielimitowanego transferu danych. W Orange dostępne są następujące elastyczne pakiety internetowe: 3 GB (0,2 GB w UE, koszt 3 zł, ważny 3 dni), 5 GB (0,33 GB w UE, koszt 5 zł, ważny 5 dni), 7 GB (0,46 GB w UE, koszt 7 zł, ważny 7 dni), 10 GB (0,65 GB w UE, koszt 10 zł, ważny 10 dni), 30 GB (1,94 GB w UE, koszt 30 zł, ważny 30 dni), 50 GB (3,22 GB w UE, koszt 50 zł, ważny 50 dni) oraz 100 GB (6,44 GB w UE, koszt 100 zł, ważny 100 dni).

Advertisement. Scroll to continue reading.

Wszystkie wymienione wyżej pakiety są jednorazowe. Po ich wykorzystaniu można jednak dalej korzystać z sieci bez ponoszenia dodatkowych kosztów, jednak transfer jest ograniczony. Należy wtedy aktywować ponownie dany pakiet, by móc normalnie korzystać z internetu.

Multipakiety

Multipakiety to paczki internetu, ale także minut i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych. Można z nich korzystać zarówno w kraju, jak i za granicą – w roamingu. W Orange dostępne są następujące multipakiety: 100 (czyli 100 minut do wszystkich, 100 SMS-ów do wszystkich, 100 MB za 6 zł, ważny 7 dni) oraz 200 (czyli 200 minut, 200 SMS-ów, 200 MB za 16 zł, ważny 31 dni).

Multipakiet 100 jest dostępny w wersji jednorazowej – włącza się go poprzez wysłanie SMS-a o treści START na numer 335. Multipakiet 200 jest dostępny w wersji jednorazowej (SMS o treści START na numer 435) oraz cyklicznej (SMS o treści START CYKL na numer 435).

Szczegółowe informacje na temat opisanych pakietów internetowych Orange można znaleźć na stronie: https://doladowania.orange.pl/oferta/pakiety-internetowe/.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Advertisement

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Garmin już od kilku dobrych lat podbija rynek zegarków sportowych. W swojej ofercie posiada wiele produktów z różnych półek cenowych, które są kierowane do...

MOBILE

NieR Re[in]carnation, mobilna odsłona uznanej serii autorstwa Yoko Taro, otrzymało nareszcie datę zachodniej premiery. Tytuł ten do tej pory dostępny był wyłącznie w Japonii,...

XONE

Studio Pythonesque ogłosiło daty premier konsolowych wersji uznanej przez krytyków przygodówki point’n’click The Procession to Calvary. Gra trafi na Nintendo Switch oraz Xboksa One...

RECENZJE GIER

Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 pierwotnie zadebiutowało na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w wakacje zeszłego roku,...

Advertisement