P.T. w wirtualnej rzeczywistości? Poznajcie Unreal P.T. wykorzystujące gogle VR!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
P.t.
P.t.

Tęskniliście za P.T. stworzonym przez Hideo Kojime? Ten interaktywny zwiastun wraca do żywych, a to wszystko za sprawą Radiusa Gordello, studenta, który opracował Unreal P.T., które posiada wsparcie dla gogli VR. Twórca pracował nad tym projektem dziesięć miesięcy, ale efekty na pewno są zadowalające.

Rozgrywka nie różni się zbytnio od oryginału. Kto więc miał styczność z P.T. stworzonym przez Kojime, ten wie na czym całość polega. Największą innowacją wprowadzoną przez Radiusa Gordello jest jednak wsparcie dla gogli VR, a dokładniej dla Oculus Rift oraz HTC Vive. Śmiałkowie lubujący się w horrorach, którzy cenią sobie immersję powinni zainteresować się Unreal P.T.

Unreal P.T. jest w całości darmowe. Projekt Gordello został udostępniony na portalu itch.io, który zrzesza twórców gier niezależnych i pozwala na umieszczanie oraz pobieranie owych produkcji. Zainteresowani? Jeśli tak, to Unreal P.T. możecie pobrać TUTAJ.

Unreal P.T. – zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów