Overwatch w przyszłym tygodniu obchodzi swoją rocznicę

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Sto lat, sto lat… Nie no bez przesady. Ale jeszcze z pewnością kilka lat, tak udanych jak te pierwsze dwanaście miesięcy, życzą sobie fani Overwatch. Rewelacyjna sieciowa strzelanka od Blizzard Entertainment, kończy rok 24 maja. Jednak nie sięgajcie po portfel, to twórcy mają dla nas prezenty.

Nadchodzące wydarzenie rocznicowe rozpocznie się we wtorek, 23 maja. Aby przygotować się na obchody rocznicy, deweloperzy Overwatch stworzyli specjalny zwiastun zatytułowany „Podsumowanie roku”.

Poza Rocznicą Overwatch zorganizowany zostanie również kolejny darmowy weekend, który potrwa od 26 do 29 maja. Przez ten czas wszyscy bohaterowie i mapy w przeróżnych trybach, między innymi w Szybkiej grze, Grze dowolnej i najnowszej Rozróbie tygodnia, będą dostępne za darmo. Gracze będą też mogli zdobywać nowe poziomy i skrzynki z łupami oraz odblokowywać różne opcje modyfikacji bohaterów. Jeśli po darmowym weekendzie ktoś postanowi kupić kopię Overwatch, zachowa wszystkie dokonane w grze postępy.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów