Overwatch – podejmij się wyzwania i zdobądź darmowe nagrody

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Overwatch
Overwatch

Najnowsza aktualizacja do Overwatch wprowadziła dodatkowe wyzwanie, dzięki któremu gracze mogą zgarnąć darmowe łupy. Jeśli sprostacie wyzwaniom Bastet Any zdobędziecie: portret gracza, zwycięską pozę , nową epicką skórkę Bastet dla Any oraz pięć zupełnie nowych graffiti. Łącznie do zdobycia jest więc osiem nagród. Dodatkowa zawartość będzie możliwa do zebranie także dzięki oglądaniu wybranych transmisji na platformie Twitch. Event potrwa do 21 stycznia.

Możesz też oglądać transmisje na Twitchu, aby odblokować jeszcze więcej elementów kosmetycznych związanych z wyzwaniem Bastet Any. Dzięki naszej współpracy z najróżniejszymi twórcami treści z całego świata, przez następne dwa tygodnie do zdobycia będzie zupełnie nowa seria nagród Twitch Drops upamiętniających kluczowe momenty z opowiadania. Oglądaj, jak wybrani streamerzy grają w Overwatch do 21 stycznia, aby zdobyć pięć graffiti z wyzwania Bastet Any!

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów