Overwatch otrzymało nowy film animowany oraz nową mapę

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Overwatch
Overwatch

Miłośnicy Overwatch są nieustannie rozpieszczani. Najnowsza aktualizacja przeniesie graczy do Korei Południowej – gwiazdą najnowszego filmu animowanego została D.Va, a nowa mapa Pusan jest już dostępna na PST.

Film zatytułowany Wschodząca Gwiazda, koncentruje się na postaci najpopularniejszej koreańskiej zawodowej graczki i gwiazdy oddziału MEKA, D.Vy. Kiedy nie stoi w blasku reflektorów, D.Va ciężko pracuje, by być gotową na kolejny atak omników. Pomimo zapewnień zespołu MEKA, może do niego dojść znacznie wcześniej, niż się spodziewano.

Z kolei nowa lokacja Pusan, wrzuca graczy w wir walki o kontrolę nad trzema najważniejszymi miejscami na mapie: Sanktuarium, Centrum i Bazą MEKA.

Overwatch – film animowany: Wschodząca Gwiazda

Overwatch – mapa Pusan

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Tekken 7 – Negan z The Walking Dead i Julia trafią do gry jeszcze w tym miesiącu https://t.co/1ev08Of69D https://t.co/grNomDuPVz
Final Fantasy XV – Episode Ardyn z dokładną datą premiery, prolog w w formie anime już dostępny… https://t.co/eiHCtboPQg

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch