Overwatch osiągnął wynik 30 milionów zarejestrowanych graczy

Blizzard dziękuje za wsparcie.

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Blizzard Entertainment pochwaliło się za pośrednictwem Twittera, że ich ubiegłoroczny hit Overwatch, może się już pochwalić liczbą 30 milionów zarejestrowanych graczy.

W październiku 2016 roku, firma ogłosiła, że ich sieciowa strzelanka przekroczyła prób 20 milionów graczy i jest najszybciej rozwijającą się produkcją studia. 26 stycznia Blizzard mogło się już pochwalić wynikiem 25 milionów. Oznacza to mniej więcej tyle, że wciągu niespełna trzech ostatnich miesięcy, Overwatch zyskało kolejnych 5 milionów użytkowników.

Oczywiście wynik 30 milionów nie jest tożsamy z liczbą sprzedanych egzemplarzy gry, gdyż obejmuje on również graczy z więcej niż jednym kontem. Nie zmienia to faktu, że osiągnięcie takiej liczby w niespełna rok po premierze, jest olbrzymim sukcesem twórców.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów