Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Overwatch 2 oficjalnie zapowiedziany!

Overwatch 2
Overwatch 2

Firma Blizzard Entertainment podczas trwających targów Blizzcon oficjalnie zapowiedziała Overwatch 2. Nie poznaliśmy jednak daty premiery.

Gra ma zaoferować fabularne misje kooperacyjne, a także system rozwoju postaci oraz ich zdolności. W „dwójce” powrócą również bohaterowie znani z pierwszej części.

Jedną z największych ciekawostek jest fakt, że posiadacze pierwowzoru będą mogli rywalizować w trybie wieloosobowym z osobami, które zakupiły drugą część. Ten wariant zabawy ma stanowić jedną całość dla obu odsłon.

Posiadacze Overwatch otrzymają dostęp do nowych map oraz postaci za darmo. Po zakupie „dwójki” bez problemu będą mogli przenieść do niej wszystkie przedmioty kosmetyczne jak np. skórki dla bohaterów.

Overwatch 2 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Więcej informacji ma pojawić się jeszcze w ten weekend.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Advertisement