Overwatch 2 oficjalnie zapowiedziany!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Overwatch 2
Overwatch 2

Firma Blizzard Entertainment podczas trwających targów Blizzcon oficjalnie zapowiedziała Overwatch 2. Nie poznaliśmy jednak daty premiery.

Gra ma zaoferować fabularne misje kooperacyjne, a także system rozwoju postaci oraz ich zdolności. W „dwójce” powrócą również bohaterowie znani z pierwszej części.

Jedną z największych ciekawostek jest fakt, że posiadacze pierwowzoru będą mogli rywalizować w trybie wieloosobowym z osobami, które zakupiły drugą część. Ten wariant zabawy ma stanowić jedną całość dla obu odsłon.

Posiadacze Overwatch otrzymają dostęp do nowych map oraz postaci za darmo. Po zakupie „dwójki” bez problemu będą mogli przenieść do niej wszystkie przedmioty kosmetyczne jak np. skórki dla bohaterów.

Overwatch 2 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Więcej informacji ma pojawić się jeszcze w ten weekend.

Źródło: https://gematsu.com/2019/11/overwatch-2-announced-for-ps4-xbox-one-switch-and-pc

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów