Overpass zapowiedziane przez BigBen

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Overpass
Overpass

Overpass to nowa gra z kuźni Zordix Racing, za wydanie której będzie odpowiadał BigBen.

Nowe wyścigi pojawią się na wiodących platformach platformach, czyli PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

Do dyspozycji dostaniemy auta (buggy) lub quady w zależności od wybranych wyścigów. Trasy mają być zróżnicowane i dadzą nam możliwość przeżycia wyścigów offroadowych z nieco innej strony.

Silnik fizyczny gry będzie od nas wymagał świetnego panowania nad danym autem lub quadem, ponieważ nawet najmniejszy błąd może okazać się elementem składowym porażki. Wszystkie buggy i quady będą różnić się od siebie w kwestii panowania.

Będziemy mogli zasiąść za kierownicami licencjonowanych pojazdów takich koncernów jak Yamaha, Suzuki czy Arctic Cat. Dodatkowo każde z nich mają być podzielone na klasy, więc możemy jechać sprzętem z napędem na cztery koła lub dwa, a dodatkowo zmieniać ustawienia dyferencjału.

Nie zabraknie trybu kariery, w którym dobór odpowiedniego quada lub buggy będzie miał znaczenia podczas weekendu wyścigowego. Nie zabraknie również rozgrywki sieciowej.

Overpass ma zadebiutować w październiku bieżącego roku.

Źródło: https://gematsu.com/2019/04/all-terrain-racing-game-overpass-announced-for-ps4-xbox-one-switch-and-pc

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów