Outward – dziś premiera intrygującego RPG

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Outward
Outward

Już dziś premiera Outward, dobrze zapowiadającego się RPG, które może zaskoczyć fanów gatunku. Dystrybutorem gry na PC, PS4 oraz Xbox One jest CDP. Decydując się na zakup edycji Day One, otrzymamy dwa drobne DLC zatytułowane: Moc Fajerwerków oraz Ptasi Towarzysz.

Outward jest grą RPG z otwartym światem, utrzymaną w klimacie fantasy. Jej akcja przeniesie nas do magicznej krainie Aurai, kontrolowanej przez cztery frakcje. Gracz wcieli się w przedstawiciela jednej z nich i wyruszy w pełną przygód podróż po niebezpiecznej ziemi. Co ważne, każda frakcja różni się od siebie nie tylko osobnym drzewkiem rozwoju, ale także odrębnym wątkiem fabularnym, tak więc przechodzić grę możemy na kilka różnych sposobów. Gra zaoferuję zabawę solo oraz kooperację sieciową i lokalną na podzielonym ekranie.

Outward – trailer

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów