Otwarta beta Killing Floor 2 startuje juto na PlayStation 4. Poznaliśmy szczegóły wsparcia dla PS4 Pro

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Dzisiaj Tripwire Interactive poinformowało za pośrednictwem PlayStation Blog, że otwarte beta rozgrywki wieloosobowej  w Killing Floor 2, startują jutro dla posiadaczy konsoli PlayStation 4. Ujawnione zostały także szczegóły wsparcia dla PlayStation 4 Pro.

Na telewizorach 4K, Killing Floor 2 będzie działało w rozdzielczości 1800p, która następnie będzie skalowana do 4K 2160p. Gra na odświeżonej konsoli będzie miała lepsze tekstury oraz oprawę graficzną, bez względu na to czy będzie wyświetlana na telewizorach Ultra HD czy Full HD. Na tych ostatnich gra będzie działała w 60 klatkach na sekundę. Nie ujawniono, czy podobny rezultat będzie można osiągnąć na 4K, tak więc należy zakładać, że wówczas płynność animacji zatrzyma się na 30 klatkach na sekundę.

Killing Floor 2 ukaże się na półkach sklepowych 18 listopada w edycji na konsolę PlayStation 4 i PC. Poniżej można obejrzeć zwiastun otwartej bety.

 Killing Floor 2 beta PlayStation 4 – zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów