Otwarta beta Battlefield 5 startuje już na początku września

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Battlefield V

EA DICE ogłosiło dzisiaj, że otwarte beta testy najnowszej części kultowej serii Battlefield, wystartują już 6 września. Gracze którzy zamówili grę w przedsprzedaży lub mają wykupioną subskrypcje Origin Access Premier, Origin Access Basic lub EA Access, będą mogli zagrać w Battlefield 5 już 4 września.

Podczas bety gracze przetestują rozgrywkę na dwóch mapach – Rotterdam, na której dostępny będzie tryb Podbój oraz Arktyczny Fjord, gdzie z kolei będzie możliwa rozgrywka w dwóch modelach – Podbój oraz Wielkie Operacje. Wszystkie treści, które mają być dostępne w otwartej becie można już jutro wypróbować podczas rozpoczynających się targów Gamescom na PC oraz Xbox One X.

Battlefield V będzie dostępne od 19 października w edycji na Xbox One, PlayStation 4 oraz na PC (Origin) w pełnej polskiej wersji językowej.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów