Orwell: Keeping an Eye on You dostępne za darmo na platformie Steam

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Orwell Keeping An Eye On You
Orwell Keeping An Eye On You

Coś dzisiaj sypnęło darmowymi grami. Pisaliśmy już, że na GOG dostępne jest do pobrania Shadow Warrior 2, a tu okazuje się, że i na platformie Steam, można nabyć świetną grę zupełnie za darmo. Orwell: Keeping an Eye on You, to oryginalna produkcja niemieckiego studia, która swoją premierę miała w 2016 roku.

Gra ma charakter strategiczno-symulacyjny i całymi garściami czerpie z  motywu Wielkiego Brata, który swój początek miał w powieści Rok 1984 autorstwa George’a Orwella. Produkcja  jednak podchodzi do tematu bardzo współcześnie i nawiązując do metod internetowej inwigilacji.

Orwell: Keeping an Eye On You ma obecnie ponad 6 tys recenzji na platformie Steam, z których większość ocenia grę bardzo pozytywnie. Produkcję możecie pobrać klikając na ten link.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Sheltered – indyk w postapokaliptycznych klimatach zmierza na Nintendo Switch https://t.co/lASVxt5JaV https://t.co/g3RhQc0ptV
Salt and Sanctuary doczekało się fizycznego wydania https://t.co/OLDlbWzKG3 https://t.co/LQE0J5RIL4

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch