Ori and the Will of the Wisps na nowym, baśniowym fragmencie rozgrywki

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę

W sieci opublikowano świeży fragment z gry Ori and the Will of the Wisps. Wideo przedstawia pierwsze 20 minut produkcji Moon Studios, więc jeśli jesteście uczulenie na spoilery, to lepiej nie oglądajcie poniższego materiału.

Gameplay potwierdza, że podobnie jak w pierwszej części, tak i w kontynuacji przemierzymy wiele ciekawych, baśniowych i czarujących lokacji, które na długo zapadną graczom w pamięć.

Mechanika gry nie różni się od wydanego w 2015 roku Ori and the Blind Forest. Nie oznacza to jednak, że druga część nie doczekała się zmian. Twórcy opracowali nowy system walki. Ponadto deweloperzy ujawnili, że Will of the Wisps będzie 3 razy większe od pierwowzoru.

Podczas zabawy ponownie wcielimy się w tytułowego Oriego. Tym razem duszek opuści las Nibel, aby odkryć swoje prawdziwe przeznaczenie.

Ori and the Will of the Wisps zmierza na komputery osobiste, a także konsolę Xbox One. Warto dodać, że tytuł w dniu premiery trafi do usługi Xbox Game Pass.

Produkcja zadebiutuje na rynku już 11 marca. Dacie premiery nie grozi opóźnienie, ponieważ pod koniec stycznia Moon Studios poinformowało o zakończeniu prac nad grą.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów