Observation – nowa gra twórców Stories Untold

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 2 min.
Observation
Observation

Szkockie studio No Code możecie znać głównie za sprawą ich hitu z 2017 roku. Stories Untold zostało bardzo dobrze przyjęte przez graczy i recenzentów. Gra zdobyła też garść branżowych nagród. Szkoci ponownie łączą siły z pełniącą obowiązki wydawcy firmą Devolver Digital, czego owocem będzie Observation. Oficjalna data nie została jeszcze zapowiedziana, jednak gra pojawić ma się wiosną przyszłego roku na PC oraz PlayStation 4. Poniżej możecie obejrzeć kilka udostępnionych przez twórców grafik.

Observation 1

Observation to gra z gatunku thriller science-fiction. Wcielając się w S.A.M. – sztuczną inteligencję sprawującą opiekę nad stacją kosmiczną – będziemy musieli poznać skrywane przez tę stację tajemnice. Aby to zrobić, będziemy kontrolować kamery, systemy podtrzymywania życia oraz inne narzędzia niezbędne do tego, by kosmonautka Emma Fisher poznała prawdę na temat tego, co wydarzyło się na statku i losu zagonionych towarzyszy. Nad tytułem pracuje grupa doświadczonych ludzi, pracujących uprzednio w takich studiach jak: Rockstar North, Rocksteady, Creative Assembly, CCP czy IO Interactive. Oprócz wciągającej, bogatej historii gra oferować ma wysokiej klasy oprawę graficzną. Jak mówi dyrektor finansowy Devolver Digital, Fork Parker: „Bądźmy szczerzy, zostało nam jakieś pięć – dziesięć lat do przejęcia władzy przez maszyny. Observation pozwoli graczom wczuć się w sytuację, w której ich umysł zostanie połączony z procesorem. Odrobina praktyki, zanim stanie się to naprawdę”

Observation 2

 

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów