Nowy zwiastun The Walking Dead The Final Season. Mega bonus dla zamówień przedpremierowych

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
The Walking Dead The Final Season
The Walking Dead The Final Season

Pierwszy odcinek ostatniego sezonu epizodycznej serii The Walking Dead od Telltale Games, zadebiutuje 14 sierpnia na PC i konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a jeszcze przed końcem roku pojawi się na platformie Nintendo Switch. W The Walking Dead The Final ponownie wcielmy się w Clementine, której tym razem będzie towarzyszył chłopiec o imieniu AJ.

Ostatnie produkcje Telltale Games, nie są tak entuzjastycznie przyjmowane jak jeszcze kila lat temu, dlatego też twórcy postanowili nieco odświeżyć mechanikę swoich tytułów. W finałowym sezonie The Walking Dead drobny lifting przeszła oprawa graficzna, pojawią się nieoskryptowane starcia oraz widok z kamery znad ramienia.

The Walking Dead The Final Season będzie się składało z czterech epizodów, za które przyjdzie graczom zapłacić 19,99 dolarów. Wszyscy, którzy założą zamówienie przedpremierowe na grę w wersji konsolowej, otrzymają za darmo poprzednie trzy sezony cyklu, na które składa się 15 epizodów.

Zwiastun The Walking Dead The Final Season

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów