Nowy zwiastun Shenmue 3 prosto z Tokyo Game Show 2019

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Podczas odbywających się w stolicy Japonii targów Tokyo Game Show 2019, zaprezentowano nowy zwiastun nadchodzącej trzeciej odsłony kultowej serii Shenmue. Dla jej fanów to spore wydarzenie ponieważ na zwieńczenie przygód dzielnego Ryo, musieli czekać blisko 18 lat.

Shenmue 3 jest tworzone przez Yu Suzukiego, ojca cyklu, który debiutował pierwotnie na konsoli Sega Dreamcast oraz twórcę takich marek jak Virtua Fighter, Virtua Cop czy Daytona USA. Gra powstała dzięki rekordowemu zaangażowaniu fanów podczas kampanii na Kickstarterze.

Gracz ponownie wcielą się Ryo Hazukiego, adepta sztuk walki poszukującego zabójców swego ojca. W wyniku wydarzeń z poprzednich dwóch odsłon trafia on na pięknie odwzorowane tereny wiosek Bailou i Choubu w chińskiej prefekturze Guilin.

Do największych zalet tego tytułu należy rozbudowana historia, dwie otwarte, pełne zadań pobocznych i ciekawych postaci, lokacje, a także całkowicie nowy system walki wraz z możliwością odbywania treningów u mistrzów Kung-fu.

Shenmue 3 zadebiutuje 19 listopada na PC oraz konsoli PlayStation 4.

Zwiastun Shenmue 3

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów