Nowy zwiastun Rampage z Dwaynem Johnsonem

Radosław Krajewski | @Kr4ju | | Przeczytasz w 2 min.
Rampage

Dzisiaj zadebiutował drugi oficjalny zwiastun filmu Rampage, superwidowiska z Dwaynem Johnsonem w roli głównej. Film opowie historię prymatologa Davisa Okoye’a (w tej roli popularny The Rock), który opiekuje się rzadkim gorylem srebrnogrzbietym. Pewnego dnia odkrywa, że jego najlepszy przyjaciel w skutek nieudanego eksperymentu przybiera coraz większe rozmiary. Wkrótce łagodna, mała małpa przybiera monstrualną wielkość, a poziom agresji proporcjonalnie rośnie wraz z nią. Rozwścieczona bestia niszczy wszystko na swojej drodze i nawet Davis Okoye nie jest w stanie przemówić do jej rozumu. Wkrótce okazuje się, że goryl nie jest jedynym zwierzęciem, który nagle wymknął się spod laboratoryjnej kontroli. Prymatolog wraz z odrzuconym przez środowisko inżynierem genetycznym łączą siły, aby powstrzymać bestię przed katastrofą całej ludzkości.

Rampage jest luźną adaptacją gry wideo wydanej w 1986 roku. Gra doczekała się czterech wydań i pojawiła się łącznie na ośmiu różnych platformach. Doczekała się także pięciu kontynuacji. Najnowsza ukazała się w 2006 roku na GameCubie, PlayStation 2 i Wii.

W filmie oprócz Dwayne’a Johnsona zobaczymy Naomie Harris, Malin Åkerman, Jake’a Lacy’ego, Joe Manganiello oraz Jeffrey’a Deana Morgana. Za kamerą widowiska stanie Brad Peyton, reżyser innego katastroficznego widowiska – San Andreas z 2015, również z Dwaynem Johnsonem.

Rampage w kinach pojawi się już 12 kwietnia 2018, zaś polska premiera została wyznaczona na 11 maja.

Zwiastun Rampage

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów