Nowy zwiastun Rampage z Dwaynem Johnsonem

| @Kr4ju | | Przeczytasz w 2 min.
Rampage

Dzisiaj zadebiutował drugi oficjalny zwiastun filmu Rampage, superwidowiska z Dwaynem Johnsonem w roli głównej. Film opowie historię prymatologa Davisa Okoye’a (w tej roli popularny The Rock), który opiekuje się rzadkim gorylem srebrnogrzbietym. Pewnego dnia odkrywa, że jego najlepszy przyjaciel w skutek nieudanego eksperymentu przybiera coraz większe rozmiary. Wkrótce łagodna, mała małpa przybiera monstrualną wielkość, a poziom agresji proporcjonalnie rośnie wraz z nią. Rozwścieczona bestia niszczy wszystko na swojej drodze i nawet Davis Okoye nie jest w stanie przemówić do jej rozumu. Wkrótce okazuje się, że goryl nie jest jedynym zwierzęciem, który nagle wymknął się spod laboratoryjnej kontroli. Prymatolog wraz z odrzuconym przez środowisko inżynierem genetycznym łączą siły, aby powstrzymać bestię przed katastrofą całej ludzkości.

Rampage jest luźną adaptacją gry wideo wydanej w 1986 roku. Gra doczekała się czterech wydań i pojawiła się łącznie na ośmiu różnych platformach. Doczekała się także pięciu kontynuacji. Najnowsza ukazała się w 2006 roku na GameCubie, PlayStation 2 i Wii.

W filmie oprócz Dwayne’a Johnsona zobaczymy Naomie Harris, Malin Åkerman, Jake’a Lacy’ego, Joe Manganiello oraz Jeffrey’a Deana Morgana. Za kamerą widowiska stanie Brad Peyton, reżyser innego katastroficznego widowiska – San Andreas z 2015, również z Dwaynem Johnsonem.

Rampage w kinach pojawi się już 12 kwietnia 2018, zaś polska premiera została wyznaczona na 11 maja.

Zwiastun Rampage

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Fabularny zwiastun Far Cry New Dawn https://t.co/Dltgz62MBN https://t.co/M06xMFXGxq
Super Smash Bros. Ultimate z kolejnym weekendowym wydarzeniem https://t.co/dRO5Nif4JK https://t.co/j77wCe7Oy9

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch