Nowy zwiastun Pacific Rim: Rebelia

Radosław Krajewski | @Kr4ju | | Przeczytasz w 2 min.
Pacific Rim: Rebelia

W sieci zadebiutował drugi oficjalny zwiastun filmu Pacific Rim: Rebelia. Film jest kontynuacją hitu Guillermo del Toro z 2013 roku, który zarobił na całym świecie ponad 400 mln dolarów.

Tym razem głównym bohaterem będzie Jake, obiecujący pilot Jaegerów, czyli olbrzymich mechów, służących do walki z monstrualnymi potworami zwanymi kaiju. Jake jest synem legendarnego pilota Stackera Pentecosta i to właśnie utrata ojca w wielkiej bitwie z kaiju popchnęła go ku drodze do przestępczości. Ale potwory nie dają o sobie zapomnieć i po wielu latach znów rozpoczynają podbój planety. Dla Jake’a to okazja, aby raz jeszcze udowodnić, że jest godny kontynuować dziedzictwo swojego ojca. Pomóc ma mu w tym jego przyszywana siostra Mako Mori, z którą przed laty zerwał wszelki kontakt. Mako porzuciła pilotowanie Jaegerów i jest szefową nowej generacji pilotów. Jedyną szansą na przetrwanie ludzkości jest połączenie wszystkich możliwych sił i raz jeszcze zmierzenie się z wielkimi potworami.

W Pacific Rim: Rebelia za kamerą nie stanął odpowiedzialny za poprzednią część Guillermo del Toro, a Steven S. DeKnight, reżyser serialowy, znany przede wszystkim z Tajemnic Smallville, Spartakusa i Netflixowego Daredevila.

W filmie powracają do swoich ról Rinko Kikuchi, Charlie Day, Burn Gorman, zaś głównymi gwiazdami widowiska będą John Boyega oraz Scott Eastwood.

Pacific Rim: Rebelia swoją premierę będzie miał 23 marca 2018 roku na całym świecie.

Pacific Rim: Rebelia zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów